Jak do hotelu

Autem

  • z Vítězného náměstí v Praze 6 - v Dejvicích pokračujte ulicí Jugoslávských partyzánů směr Podbaba a dále podél Vltavy po silnici II/242 směr Roztoky. V Roztokách vyjedete serpentinou na hlavní náměstí, kde již uvidíte náš hotel. Cesta trvá 15 minut.
  • z letiště Praha – Ruzyně jeďte směrem na Horoměřice, poté na Únětice až do Roztok. V Roztokách pokračujte po hlavní silnici až dojedete na hlavní náměstí, kde již uvidíte náš hotel. Cesta z letiště trvá 15 minut.

Metrem a autobusem

  • na konečné stanici metra trasy A - Dejvická vystupte směrem na odjezdy autobusů směr Suchdol. Autobusy 340 a 350 mají odjezdová stání v ulici Jugoslávských partyzánů a dovezou Vás přímo před hotel na zastávku Tyršovo náměstí za 15 minut. Tato zastávka se nachází v 1. pásmu PID. Autobusy jezdí dle jízdního řádu cca každých 20 minut.

Vlakem:

  • z Masarykova nádraží (stanice metra B - Náměstí republiky) vlakem ve směru Kralupy nad Vltavou a dále Ústí nad Labem do zastávky Roztoky u Prahy za 15 minut. Poté pěšky 5 minut na náměstí, kde již náš hotel uvidíte. Zastávka vlaku Roztoky u Prahy se nachází v 1. pásmu PID. Vlaky jezdí dle jízdního řádu cca každých 30 minut.
  • z Prahy Hostivaře (přes Praha Libeň) a následně z Prahy Holešovic (stanice metra C - Nádraží Holešovice) opět do zasávky Roztoky u Prahy. Vlaky jezdí dle jízdního řádu každých 30 minut.

Mapa

28