O nás

Vítejte na stránkách hotelu a kongresového centra Academic****

Academic Hotel & Congress Centre 

Hotel a kongresové centrum Academic se nachází v klidném středu města Roztoky. Společně s obytným a obchodním komplexem tvoří jeden architektonický celek nového náměstí. Z hotelu lze pohodlně dojet do historického centra Prahy i na Pražský hrad. Vzdálenost od hlavního města je pouhých 7 km (metro A - stanice Dejvická), mezinárodní Letiště Václava Havla Praha je 13 km od hotelu.

Hotel

Hotel Academic nabízí ubytování v 51 klimatizovaných a komfortně vybavených pokojích s televizí se satelitním příjmem, trezorem a přípojkou na internet, s celkovým počtem 121 lůžek.

Kongresové centrum

K dispozici jsou konferenční prostory s celkovou kapacitou až 300 míst. Všechny tyto prostory jsou vybaveny moderní kongresovou technikou a hotel poskytuje kompletní konferenční servis.

Služby hotelu

Nejen pro hotelové hosty, ale i pro ostatní návštěvníky hotelu jsou k dispozici tři gastro provozy, které mimo jiné umožňují pořádání svatebních hostin či rodinných oslav. Pro vaši zábavu jsou připraveny 4 bowlingové dráhy s profesionálním vybavením, na kterých můžete prověřit svou kondici a strávit příjemné okamžiky se svými přáteli. K odpočinku a relaxaci můžete využít hotelovou saunu.

Galerie Academic

Součástí lobby baru je Galerie Academic, kde vystavují své fotografie přední čeští fotografové. Samozřejmostí je možnost využití internetu a wifi připojení ZDARMA, parkování v podzemním parkovišti, využití hotelového transferu na místo vašeho určení, či nabídka širokého spektra výhodných balíčků.

Všechny prostory hotelu Academic jsou nekuřácké.

25